O firmie

Mamy 30-letnie doświadczenie

Firma AUTO-SERWIS Piotr Soboń mieszcząca się przy ulicy Wierzchowickiej 2 we Wrocławiu jest firmą założoną w 1985 roku przez Henryka Soboń Ojca obecnego właściciela Piotra Soboń.
W obecnym miejscu przy ul. Wierzchowickiej warsztat istnieje od 1993 roku.
Firma zaczynała swoją działalność od świadczenia usług blacharstwa samochodowego.
Obecnie oferujemy kompleksową obsługę samochodów. Posiadamy nowocześnie wyposażoną blacharnię samochodową , lakiernię z kabiną bezpyłową , stanowiska mechaniczne , sklep z częściami.
Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy BOSCH w zakresie Diagnostyki Układów Elektronicznych oraz Układów Hamulcowych samochodu.
Diagnostykę wykonujemy przy użyciu najnowszego komputera diagnostycznego KTS 570 BOSCH .

W roku 2004 zostaliśmy przyjęci do prestiżowej sieci naprawczej PZU , która zrzesza najlepsze zakłady Blacharsko-Lakiernicze w Polsce.logo pzu

Specjalizujemy się w naprawach blacharsko-lakierniczych samochodów:
grupy VW (VW , SKODA , SEAT),
grupy GM (OPEL , DAEWOO , CHEVROLET) ,
grupy PSA (CITROEN , PEUGEOT) ,
oraz wszystkich europejskich.

Naprawy blacharsko - lakiernicze są objęte roczną gwarancją a samochody które posiadają fabryczną gwarancje na dłuższy okres otrzymują gwarancję odpowiednio przedłużoną do okresu fabrycznego.

Dla stałych klientów rabaty !!!
 Zapraszamy do współpracy firmy dysponujące taborem od 1 do 100 samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t. , oferujemy bardzo szybki czas realizacji naprawy jak i atrakcyjne upusty cenowe na usługi.